Lähtevien lentojen aikataulu kohteesta Reykjavik-Metropolitan Area (KEF, RKV) (REK)

cccc 5. toukokuuta 2021*
Lentoreitti
Lähtöaika
Lentokone
Reykjavik-Metropolitan Area - Praha
01:30
Airbus 320
Lentoyhtiö (Lennon numero): CSA Czech Airlines (OK461), Smart Wings (QS8461)
Reykjavik-Metropolitan Area - Akureyri
07:10
De Havilland DH2
Lentoyhtiö (Lennon numero): Icelandair (FI30)
Reykjavik-Metropolitan Area - München
07:20
Boeing 75W
Lentoyhtiö (Lennon numero): Icelandair (FI532)
Reykjavik-Metropolitan Area - Zürich
07:20
Boeing 75W
Lentoyhtiö (Lennon numero): Icelandair (FI568)
Reykjavik-Metropolitan Area - Frankfurt am Main
07:25
76W
Lentoyhtiö (Lennon numero): Icelandair (FI520)
Reykjavik-Metropolitan Area - Helsinki
07:30
7M8
Lentoyhtiö (Lennon numero): Finnair (FI342)
Reykjavik-Metropolitan Area - Egilsstadir
07:30
De Havilland DH4
Lentoyhtiö (Lennon numero): Icelandair (FI60)
Reykjavik-Metropolitan Area - Dublin
07:30
Boeing 75W
Lentoyhtiö (Lennon numero): Icelandair (FI416)
Reykjavik-Metropolitan Area - Frankfurt am Main
07:30
Boeing 75W
Lentoyhtiö (Lennon numero): Icelandair (FI522)
Reykjavik-Metropolitan Area - Glasgow
07:35
7M8
Lentoyhtiö (Lennon numero): Icelandair (FI430)
Reykjavik-Metropolitan Area - Tukholma Arlanda
07:35
Boeing 75W
Lentoyhtiö (Lennon numero): Finnair (FI306), SAS Scandinavian Airlines (SK6156), Aeroflot Russian Airlines (AY6814)
Reykjavik-Metropolitan Area - Lontoo Heathrow
07:40
Boeing 75W
Lentoyhtiö (Lennon numero): Icelandair (FI450)
Reykjavik-Metropolitan Area - Amsterdam
07:40
76W
Lentoyhtiö (Lennon numero): Aeroflot Russian Airlines (FI500), Sun Express (SU3797)
Reykjavik-Metropolitan Area - Berliini
07:40
75T
Lentoyhtiö (Lennon numero): Icelandair (FI528)
Reykjavik-Metropolitan Area - Bryssel - Brussels National
07:40
7M8
Lentoyhtiö (Lennon numero): Icelandair (FI554)
Reykjavik-Metropolitan Area - Pariisi Charles de Gaulle
07:40
76W
Lentoyhtiö (Lennon numero): Icelandair (FI542)
Reykjavik-Metropolitan Area - Pariisi Charles de Gaulle
07:45
7M8
Lentoyhtiö (Lennon numero): Icelandair (FI544)
Reykjavik-Metropolitan Area - Kööpenhamina
07:45
76W
Lentoyhtiö (Lennon numero): Finnair (FI204), SAS Scandinavian Airlines (SK6163), Aeroflot Russian Airlines (AY6832)
Reykjavik-Metropolitan Area - Oslo
07:50
Boeing 75W
Lentoyhtiö (Lennon numero): Finnair (FI318), Aeroflot Russian Airlines (AY6818), Icelandair (SU3791)
Reykjavik-Metropolitan Area - Oslo
08:35
Boeing 73H
Lentoyhtiö (Lennon numero): Norwegian Air Shuttle (DY1171)
Sivu 1 / 2

1 Lentoreittiä kohteesta & kohteeseen Reykjavik-Metropolitan Area (REK)

Lento Helsinki (HEL) - Reykjavik-Metropolitan Area (REK)
Finnair (AY991, AY6817, AY993, AY6813), Icelandair (FI343, FI347), Japan Airlines (JL6893)
75,00 €

Lentokenttä Reykjavik-Metropolitan Area (KEF, RKV) (REK)

  • URL: Reykjavik-Metropolitan Area (KEF, RKV) (REK)
  • Aikavyöhyke: GMT 0
  • Palvelupuhelin: +354 424 4000
  • Osoite: Reykjavikurflugvollur 101 Reykjavík Ísland
  • Käyttäjä: ISAVIA
  • lähistöllä sijaitsevat kaupungit: Reykjavík (5 km)
  • Lennot viikonpäivien mukaan: maanantaina (0.00%), tiistaina (0.00%), keskiviikkona (0.00%), torstaina (0.00%), perjantaina (0.00%), lauantaina (0.00%), sunnuntaina (0.00%)
  • Muut kirjoitusasut: Reikjavikas, Reykyavik, Rėikjavėks, Reikiavik, Rejkjavik, Reykjawik, Рејкјавик, Рейкиявик, Рэйк'явік, Рейкьявик, Рейкявик, Рейк'явік, Ρέυκιαβικ, ريكيافيك, ریکیاویک, ریکیاوک, ریکجاوک, Ռեյկյավիկ, רייקיאוויק, रेक्जाविक, রেইকিয়াভিক, റെയിക്യാവിക്, ரெய்க்யவிக், เรคยาวิก, レイキャヴィーク, 레이캬비크, 雷克雅未克, 雷克雅維克