S7 Airlines (Venäjä)
S7; Lentokentät: Moskova, kaikki lentokentät, Moskova Domodedovo International, Novosibirsk-Tolmachevo, Doha, Pietari Pulkovo, Vladivostok, Sochi, Bangkok Suvarnabhumi International
Aeroflot Russian Airlines (Venäjä)
SU; Lentokentät: Moskova, kaikki lentokentät, Moskova Šeremetjevo International, Pariisi, kaikki lentokentät (CDG, ORY, BVA, XCR), Pariisi Charles de Gaulle, Pietari Pulkovo, Rooma Fiumicino, Rooma, kaikki lentokentät (FCO, CIA), Amsterdam Schiphol
Nordavia (Venäjä)
5N; Lentokentät: Pietari Pulkovo, Arkhangelsk (Archangel), Moskova Domodedovo International, Makhachkala, Moskova, kaikki lentokentät, Kazan (Ka San), Murmansk, Nalchik
Metrojet (Venäjä)
7K
Severstal Aircompany (Venäjä)
D2; Lentokentät: Tserepovets Cherepovets, Moskova, kaikki lentokentät, Kirovsk, Moskova Šeremetjevo International, Moskova Domodedovo International, Pietari Pulkovo, Kaliningrad-Khrabrovo, Murmansk
Donavia (Venäjä)
D9
Rossiya Airlines (Venäjä)
FV
Ural Airlines (Venäjä)
U6; Lentokentät: Jekaterinburg Koltovo International, Moskova, kaikki lentokentät, Moskova Domodedovo International, Pietari Pulkovo, Sochi, Moskau - Ramenskoye, Simferopol, Krasnodar
Tatarstan Airlines (Venäjä)
U9
Transaero Airlines (Venäjä)
UN
Vladivostok Air (Venäjä)
XF
Moskovia Airlines (Venäjä)
3R
Yakutia Airlines (Venäjä)
R3; Lentokentät: Yakutsk, Moskova, kaikki lentokentät, Moskova, Vnukovo, Sochi, Pevek, Simferopol, Neryungri, Khabarovsk
VIM Airlines (Venäjä)
NN
Perm Airlines (Venäjä)
9G
UTair Aviation (Venäjä)
UT; Lentokentät: Moskova, kaikki lentokentät, Moskova, Vnukovo, Ufa, Tyumen, Sochi, Surgut, Krasnodar, Makhachkala
Globus Airlines (Venäjä)
GH
Yamal Airlines (Venäjä)
YC; Lentokentät: Tyumen, Novy Urengoy, Ufa, Moskova Domodedovo International, Pietari Pulkovo, Moskova, kaikki lentokentät, Nadym, Salekhard
Alrosa (Venäjä)
6R; Lentokentät: Moskova Domodedovo International, Mirny, Moskova, kaikki lentokentät, Pietari Pulkovo, Novosibirsk-Tolmachevo, Krasnodar, Udachny-Polyarnyj, Sochi
Angara Airlines (Venäjä)
2G; Lentokentät: Irkutsk, Bodaybo, Ust-Kut, Lensk, Talakan, Chita (Tschita), Kirensk, Erbogachen